Home

výhodnejšie dočasný vnútri tri gólyvo futbale Wardian prípad dav diktát

Rekordy MS vo futbale: Kto strelil najviac gólov. Ktorý rekord má Čech? |  SPORTNET
Rekordy MS vo futbale: Kto strelil najviac gólov. Ktorý rekord má Čech? | SPORTNET

Opäť piskot. Brazílii neuznali tri góly, súper velebil VAR - Ostatné -  Futbal - Športweb
Opäť piskot. Brazílii neuznali tri góly, súper velebil VAR - Ostatné - Futbal - Športweb

MS VO FUTBALE 2022 Katarský šampionát získal unikátne prvenstvo: Rozhodol o  tom gól Mbappého! | Športky.sk
MS VO FUTBALE 2022 Katarský šampionát získal unikátne prvenstvo: Rozhodol o tom gól Mbappého! | Športky.sk

ME vo futbale 2020: Taliansko aj v druhom zápase strelilo tri góly,  Švajčiarsko zostalo na jednom bode (foto) - SITA.sk
ME vo futbale 2020: Taliansko aj v druhom zápase strelilo tri góly, Švajčiarsko zostalo na jednom bode (foto) - SITA.sk

Trnava strelila ViOnu tri góly a poskočila na druhé miesto

Dať si 3 vlastné góly, to je asi možné len v ženskom futbale! - Mojevideo

týždeň na futbale: Tri góly a dobrý výkon | Šport | .týždeň - iný pohľad na  spoločnosť
týždeň na futbale: Tri góly a dobrý výkon | Šport | .týždeň - iný pohľad na spoločnosť

Po štvrťhodine prehrávali o tri góly, ale nakoniec bod bol blízko |  Kežmarský šport
Po štvrťhodine prehrávali o tri góly, ale nakoniec bod bol blízko | Kežmarský šport

Škótom strelili tri góly: Chorváti si vybojovali postup do osemfinále |  Nový Čas
Škótom strelili tri góly: Chorváti si vybojovali postup do osemfinále | Nový Čas

Futbal Navždy - Opta ¦ Len WBA nedokázal vyhrať už tretí PL zápas, v ktorom  vyhrával aspoň o tri góly. | Facebook
Futbal Navždy - Opta ¦ Len WBA nedokázal vyhrať už tretí PL zápas, v ktorom vyhrával aspoň o tri góly. | Facebook

Zápas Slovensko - Slovinsko sa skončil nerozhodne, tri góly padli v druhom  polčase a Blažič bol vylúčený (foto) - SITA.sk
Zápas Slovensko - Slovinsko sa skončil nerozhodne, tri góly padli v druhom polčase a Blažič bol vylúčený (foto) - SITA.sk

MS vo futbale 2022. Zostrih gólov Argentína - Chorvátsko

LM: Coman gól neoslavoval, Galtier: O tri týždne budeme sviežejší

Posledné Sokoľany dokázali remizovať u favorita, hoci prehrávali už 0:3 |  SPORTNET
Posledné Sokoľany dokázali remizovať u favorita, hoci prehrávali už 0:3 | SPORTNET

Futbal: Po osem gólov padlo v Kútoch i v Strážach

Futbal: Senici v Dunajskej Strede neuznali 3 góly, prehrala najtesnejším  rozdielom
Futbal: Senici v Dunajskej Strede neuznali 3 góly, prehrala najtesnejším rozdielom

MS vo futbale: Argentína má tretí titul, Francúzsko zdolala 4:3 po  penaltách, Messi najlepším hráčom turnaja - Minúta po minúte, rýchle správy  Denníka N (mnt.sk)
MS vo futbale: Argentína má tretí titul, Francúzsko zdolala 4:3 po penaltách, Messi najlepším hráčom turnaja - Minúta po minúte, rýchle správy Denníka N (mnt.sk)

Futbal, 4. liga: Križovanom v Kanianke nestačili ani tri góly | TRNAVSKÝ  HLAS
Futbal, 4. liga: Križovanom v Kanianke nestačili ani tri góly | TRNAVSKÝ HLAS

Tri góly za sedem minút. Barcelona nedala šancu Villarrealu - Zahraničné  ligy - Futbal - Športweb
Tri góly za sedem minút. Barcelona nedala šancu Villarrealu - Zahraničné ligy - Futbal - Športweb

Tri góly za šestnásť minút priniesli víťazný obrat :: ŠK Slovan Bratislava  - oficiálna www stránka futbalového klubu
Tri góly za šestnásť minút priniesli víťazný obrat :: ŠK Slovan Bratislava - oficiálna www stránka futbalového klubu