Futbalové zápasy OŠK Smilno - Obec Smilno

Novinky zo Smilna - OZNAM Nakoľko je okres Bardejov na základe Covid  automatu v čiernej farbe a nevieme dokedy, žiaľ, dotklo sa to aj športu.  Teda aj futbalu, okrem profesionálnych líg. Z
Novinky zo Smilna - OZNAM Nakoľko je okres Bardejov na základe Covid automatu v čiernej farbe a nevieme dokedy, žiaľ, dotklo sa to aj športu. Teda aj futbalu, okrem profesionálnych líg. Z

Zápas OŠK Smilno vs. SIEŤ Bardejov, 3.10.2015 - Obec Smilno

Futbal, Smilno - oma.sk

Novinky zo Smilna - POZVÁNKA ⚽ Zároveň oznamujeme, nielen futbalovým  priaznivcom, že tiež ďalšie DOMÁCE futbalové zápasy sa budú hrať so  začiatkom o 11:00 hodine. O prípadnej zmene budeme vopred informovať =) |  Facebook
Novinky zo Smilna - POZVÁNKA ⚽ Zároveň oznamujeme, nielen futbalovým priaznivcom, že tiež ďalšie DOMÁCE futbalové zápasy sa budú hrať so začiatkom o 11:00 hodine. O prípadnej zmene budeme vopred informovať =) | Facebook

Otvorenie futbalovej sezóny 2014/2015 - Obec Smilno

Dnešný futbalový zápas medzi OŠK... - Novinky zo Smilna | Facebook

BFC Bardejov - Smilno 2:0 | SPORTNET

Frajer na záver: Brankár OŠK Smilno sa predviedol dvoma krásnymi gólmi z  priamych kopov | TVNOVINY.sk
Frajer na záver: Brankár OŠK Smilno sa predviedol dvoma krásnymi gólmi z priamych kopov | TVNOVINY.sk

Šiba aj Smilno zvíťazili o päť gólov, Kovalik z Poliakoviec dopomohol  hetrikom | Šport | Články | AHOJ.TV
Šiba aj Smilno zvíťazili o päť gólov, Kovalik z Poliakoviec dopomohol hetrikom | Šport | Články | AHOJ.TV

Smilno v priebehu piatich minút strhlo víťazstvo na svoju stranu | Šport |  Články | AHOJ.TV
Smilno v priebehu piatich minút strhlo víťazstvo na svoju stranu | Šport | Články | AHOJ.TV

Smilno nadelilo Zborovu 8 gólov, Paľa a Štefančik s hetrikom, gólové hody v  Hervartove | Šport | Články | AHOJ.TV
Smilno nadelilo Zborovu 8 gólov, Paľa a Štefančik s hetrikom, gólové hody v Hervartove | Šport | Články | AHOJ.TV

Obec Smilno - Obec Smilno

OŠK Smilno - TJ Slovan Bardejov - Dlhá Lúka | VII. liga dospelí ObFZ  Bardejov 9. kolo | SPORTNET
OŠK Smilno - TJ Slovan Bardejov - Dlhá Lúka | VII. liga dospelí ObFZ Bardejov 9. kolo | SPORTNET

futbal - oma.sk

OŠK Smilno - TJ Odboj Kurov | I. trieda dospelí ObFZ Bardejov 25. kolo |  SPORTNET
OŠK Smilno - TJ Odboj Kurov | I. trieda dospelí ObFZ Bardejov 25. kolo | SPORTNET