Home

Mesto kvetina pravidelný hrúbka lovča futbal kus Thicken vyzdvihnúť

Aj napriek prehre do V. ligy postupuje Lovča - SME | MY Žiar

TJ Lovča | Lovca

Rozhodol smolný vlastenec. Lovča sa s pohárom rozlúčila hneď v prvom kole  (+FOTO) - SME | MY Žiar
Rozhodol smolný vlastenec. Lovča sa s pohárom rozlúčila hneď v prvom kole (+FOTO) - SME | MY Žiar

Okresný futbal: Lovčica rozdrvila Kopernicu neuveriteľných 17:0 - SME | MY  Žiar
Okresný futbal: Lovčica rozdrvila Kopernicu neuveriteľných 17:0 - SME | MY Žiar

TJ Lovča - TJ Lovčica - Trubín - YouTube

12 gólov v Lovčici, 11 kariet vo Veľkej Lehote, na čele tabuľky Horná Ves -  PROMO SPORT
12 gólov v Lovčici, 11 kariet vo Veľkej Lehote, na čele tabuľky Horná Ves - PROMO SPORT

OKRESNÝ FUTBAL: Top šláger o prvé miesto tabuľky vyhrala Horná Ves - SME |  MY Žiar
OKRESNÝ FUTBAL: Top šláger o prvé miesto tabuľky vyhrala Horná Ves - SME | MY Žiar

Futbalový turnaj o Pohár Jána Švehlíka | Lovča

KOMPLETNÝ FUTBALOVÝ PREHĽAD: Lovča po famoznej jarnej časti vyhrala titul,  na juhu II.triedy sa tešia Horné Hámre
KOMPLETNÝ FUTBALOVÝ PREHĽAD: Lovča po famoznej jarnej časti vyhrala titul, na juhu II.triedy sa tešia Horné Hámre

26. ročník futbalového turnaja o Pohár Jána Švehlíka | Lovča

Švehlíkov pohár získali mladí Slovanisti, ťahákom turnaja zápas Old Boys -  SME | MY Žiar
Švehlíkov pohár získali mladí Slovanisti, ťahákom turnaja zápas Old Boys - SME | MY Žiar

Prajeme Vám veselé vianočné sviatky a úspešný celý nasledujuci rok 2022  🎄🎇⚽ | By TJ Lovča | Facebook
Prajeme Vám veselé vianočné sviatky a úspešný celý nasledujuci rok 2022 🎄🎇⚽ | By TJ Lovča | Facebook

Lovča sa neprihlásila do piatej ligy. Hrať bude v okrese - SME | MY Žiar

Lovča s prvou prehrou v sezóne - SME | MY Žiar

Lovča-Repište 1:3 (1:1)

Lovča s ďalším víťazstvom - SME | MY Žiar

OŠK Lutila - TJ Lovča - YouTube

Telovýchovná jednota Lovča | SPORTNET

OKRESNÝ FUTBAL: Gólová prestrelka v Starej Kremničke skončila 4:4 - SME |  MY Žiar
OKRESNÝ FUTBAL: Gólová prestrelka v Starej Kremničke skončila 4:4 - SME | MY Žiar