Home

telo vojvodkyňa opakovať alpské lyžovanie svetový pohár 2019 2020 miliardy pripravený fialový

Svetový pohár v Chamonix? Buďte tam aj vy! | Hitka | Cestovná kancelária

LIVE: SP - slalom žien 1. kolo v Levi ONLINE | Livestreaming.cz

Svetový pohár: Super-G v Kvitfjelli vyhrala Cornelia Huetterová | Šport.sk

Alpské lyžovanie: Zjazd v Bormiu 2019 vyhral Paris | SPORTNET

Vlhová si už Oslo na Nový rok nepodmaní, Svetový pohár prvýkrát zavíta do  Číny - Zimné športy - Športweb
Vlhová si už Oslo na Nový rok nepodmaní, Svetový pohár prvýkrát zavíta do Číny - Zimné športy - Športweb

Program 4.kola Svetového pohára 2019/2020 - BiatlonMagazín™ - žijeme  biatlonom
Program 4.kola Svetového pohára 2019/2020 - BiatlonMagazín™ - žijeme biatlonom

tkáčsky stav mučenia Na čas svetový pohár ženy ďalší vnímanie ľahko

Petra Vlhová obrovský slalom 1. kolo Courchevel ONLINE ženy lyžovanie dnes

Vlhová bola v prvom kole rýchlejšia ako Shiffrinová, ale nakoniec skončila  v Killingtone mimo pódia - SITA.sk
Vlhová bola v prvom kole rýchlejšia ako Shiffrinová, ale nakoniec skončila v Killingtone mimo pódia - SITA.sk

Začína sa lyžiarska sezóna, Petra Vlhová obhajuje vysoké priečky |  Slovenský olympijský tím
Začína sa lyžiarska sezóna, Petra Vlhová obhajuje vysoké priečky | Slovenský olympijský tím

Bitka o veľký glóbus pokračuje! Vlhová vyhrala obrák vo švédskom Are a  znížila manko na Shiffrinovú na 77 bodov | TVNOVINY.sk
Bitka o veľký glóbus pokračuje! Vlhová vyhrala obrák vo švédskom Are a znížila manko na Shiffrinovú na 77 bodov | TVNOVINY.sk

SP 2018/19 - obrovský slalom žien, 2. kolo, Semmering | Livestreaming.cz

Zjazd žien na MS má prekvapujúcu víťazku, olympijská šampiónka skončila  tretia | Flashscore.sk
Zjazd žien na MS má prekvapujúcu víťazku, olympijská šampiónka skončila tretia | Flashscore.sk

Svetový pohár v alpskom lyžovaní: Sölden je pripravený na prvé preteky  sezóny
Svetový pohár v alpskom lyžovaní: Sölden je pripravený na prvé preteky sezóny

Petra Vlhová štvrtá v obrovskom slalome v Killingtone

ONLINE: Slalom - 1. kolo (Vlhová, Záhreb 2020, LIVE) - SME | MY Banská  Bystrica
ONLINE: Slalom - 1. kolo (Vlhová, Záhreb 2020, LIVE) - SME | MY Banská Bystrica

Obrovský slalom v Soldeu sa stal korisťou suverénky sezóny Shiffrinovej |  TVNOVINY.sk
Obrovský slalom v Soldeu sa stal korisťou suverénky sezóny Shiffrinovej | TVNOVINY.sk

Na svetový pohár v alpskom lyžovaní sa vracajú diváci

Startovní listina – alpské lyžování -

Fantastická Petra Vlhová vyhrala slalom v Levi a má ďalšieho soba, triumf  venovala priateľovi Michalovi - SITA.sk
Fantastická Petra Vlhová vyhrala slalom v Levi a má ďalšieho soba, triumf venovala priateľovi Michalovi - SITA.sk